O nas

Firma Trade-LUX powstała z powodu zapotrzebowania uczciwych ofert dla kupujących na rynku samochodów używanych. W odpowiedzi na zapytania znajomych stwierdziliśmy, że na rynku brakuje firm, które rzetelenie przedstawią sprzedawany samochód, uczciwie podejdą do tematu sprzedaży, zagwarantują przebieg pojazdu jak również jego bezwypadkowość. Na każdy sprzedawany samochód wystawiana jest faktura VAT na której znajdą się informacje takie jak przebieg pojazdu, ostatni odnotowany serwis, informacja o bezwypadkowości (w przypadku lakierowania elementu, zawsze jest to wyszczególnione) jak również o ilości kluczyków.
Kolejnym ważnym aspektem zakupu jest legalność transakcji. Nasza firma zapewnia ucziwość transakcji, dlatego sprzedajemy samochody zawsze przygotowane do rejestracji (po opłatach) lub już zarejestrowane w kraju. W przypadku samochodów przygotowanych do rejestracji, klient otrzymuje zawsze w cenie wszystkie opłaty jak również tłumaczenie dokumentów oraz przegląd techniczny.
Działamy na rynku samochodów używanych od 2008r. Posiadamy tysiące zadowolonych klientów, którzy wracają do nas po kolejne samochody. Najlepszą opinią mogą być rekomendacje z naszego fanpage'u FB.
Na każdy sprzedany u nas samochód otrzymają Państwo rękojmię od wad ukrytych na okres dwóch lat. Do wad ukrytych wlicza się wada, która występowała w chwili sprzedaży przedmiotu używanego - tym samym macie Państwo gwarancję na to, iż sprzedawane samochody są zgodne z opisem czyli mają oryginalny przebieg, są bezwypadkowe oraz wolne od wad prawnych.

Naszą misją jest dostarczanie najlepszych rozwiązań

Możliwość kredytowania lub leasingowania zakupu. Preferowana forma płatności to zawsze przelew.

Auta staramy się zawsze przygotować do sprzedaży - poprzez odpowiedni serwis mechaniczny.

Odpowiednie zapisy na fakturze gwarantują kupującemu prawdziwość tego, co jest przedstawiane. Dla każdego klienta umożliwiamy również zakup gwarancji na okres maksymalnie 2 lat.